Motorola Edge 40 Pro - 256GB
Kod: 16201Opis szczegółowy produktu
Motorola Edge 40 Pro - 256GB
Stan: Używany (Kategoria A/B – normalne ślady użytkowania)
Gwarancja: 12 miesięcy
Kolor: czarny, niebieski
Zawartość zestawu: telefon, kabel ładujący
Podczas zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru w uwagach
Dostawa do sklepu: ok. 5 dni roboczych
Dostawa do domu: ok. 7 dni roboczych
Opis produktu:
Motorola Edge 40 Pro to flagowy smartfon klasy premium, który oferuje ekstremalną wydajność, nowoczesne technologie oraz elegancki design. Urządzenie wyróżnia się smukłą konstrukcją i wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zapewnia komfort użytkowania oraz prestiżowy wygląd. Wyposażony w 6,67-calowy wyświetlacz pOLED o rozdzielczości Full HD+ oraz częstotliwości odświeżania 165 Hz, gwarantuje niezwykle płynny i wyraźny obraz.
Za maksymalną wydajność odpowiada najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 w połączeniu z 12GB pamięci RAM, co zapewnia błyskawiczne działanie systemu, płynny multitasking oraz bezproblemową pracę nawet przy najbardziej wymagających zadaniach i grach. Wbudowana pamięć 256GB oferuje dużo miejsca na dane, aplikacje i multimedia. Telefon działa na czystym systemie Android, który jest szybki, przejrzysty i pozbawiony zbędnych dodatków.
Motorola Edge 40 Pro wyposażona jest w potrójny aparat tylny z głównym sensorem 50 Mpx, który umożliwia wykonywanie szczegółowych i ostrych zdjęć. Dodatkowo dostępny jest obiektyw ultraszerokokątny oraz teleobiektyw, co zapewnia dużą wszechstronność fotografowania. Przednia kamera o wysokiej rozdzielczości świetnie sprawdzi się do selfie i wideorozmów. Urządzenie obsługuje 5G, Wi-Fi, Bluetooth oraz GPS, a także wyposażone jest w czytnik linii papilarnych w ekranie. Dodatkowym atutem jest odporność na wodę i kurz (IP68) oraz bateria o pojemności 4600 mAh, która zapewnia długi czas pracy oraz obsługę bardzo szybkiego i bezprzewodowego ładowania.
Zalety:
-
6,67" wyświetlacz pOLED z odświeżaniem 165 Hz
-
Najnowszy procesor Snapdragon 8 Gen 2
-
12GB RAM zapewniające maksymalną wydajność
-
256GB pamięci na dużą ilość danych
-
Potrójny aparat tylny (50 Mpx)
-
Obiektyw ultraszerokokątny i teleobiektyw
-
Wysokiej jakości aparat przedni
-
Czytnik linii papilarnych w ekranie
-
Obsługa 5G
-
Bardzo szybkie i bezprzewodowe ładowanie
-
Odporność na wodę i kurz (IP68)
Specyfikacja techniczna:
-
Wyświetlacz: 6,67" pOLED, 2400 × 1080 px, 165 Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 – ośmiordzeniowy
-
Grafika: Adreno 740
-
Pamięć RAM: 12GB
-
Pamięć wewnętrzna: 256GB
-
Aparaty:
-
Tylny: 50 Mpx + 50 Mpx + 12 Mpx
-
Przedni: 60 Mpx
-
-
System operacyjny: Android
-
Łączność: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.3, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Czytnik linii papilarnych: tak (w ekranie)
-
Bateria: 4600 mAh, bardzo szybkie i bezprzewodowe ładowanie
-
Odporność: IP68
-
Wymiary: 161,2 × 74 × 8,6 mm
-
Waga: 199 g
Zdjęcie ma charakter poglądowy.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Motorola Edge |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 199 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 527 666 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 60 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 125 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
| Max. výkon reverzního nabíjení: | 5 W |
