Garmin Fenix 6 Pro Sapphire
Cod: 16383Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Garmin Fenix 6 Pro Sapphire
Stat: Folosit (Categoria A/B – semne normale de uzură)
Garantie: 12 luni
Culoare: negru, portocaliu
Conținutul pachetului: ceas, încărcător
Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
Livrare la magazin: aproximativ în 5 zile lucrătoare
Livrare la domiciliu: aproximativ în termen de 7 zile lucrătoare
Descrierea produsului:
Garmin Fenix 6 Pro Sapphire este un ceas inteligent sport premium și extrem de durabil, conceput pentru utilizatori exigenți, sportivi și pasionați de activități în aer liber. Versiunea Sapphire oferă un cristal de safir cu rezistență ridicată la zgârieturi și o construcție robustă, gata pentru utilizare intensivă în condiții solicitante. Ceasul este potrivit atât pentru activități sportive profesionale, cât și pentru purtarea zilnică. Această piesă este folosită, complet funcțională și testată cu atenție - poate prezenta semne normale de utilizare, care nu îi afectează funcționalitatea sau fiabilitatea.
Ceasul este echipat cu GPS încorporat, cu suport pentru mai multe sisteme de sateliți, ceea ce asigură o urmărire foarte precisă a locației în timpul alergării, drumețiilor, ciclismului, schiului și altor activități în aer liber. Modelul Pro are hărți integrate, player muzical și funcții avansate de antrenament pentru monitorizarea performanței, stresului și regenerării. Bineînțeles, există măsurarea continuă a ritmului cardiac, a oxigenării sângelui, a calității somnului și a nivelului de stres, datorită cărora oferă o imagine de ansamblu detaliată asupra stării tale de fitness și a sănătății.
Garmin Fenix 6 Pro Sapphire se mândrește, de asemenea, cu o autonomie foarte lungă a bateriei, care în utilizare normală ajunge la câteva zile până la câteva săptămâni, în funcție de modul selectat. Atunci când sunt asociate cu un smartphone, acestea permit afișarea notificărilor, controlul muzicii și suportul plăților contactless prin Garmin Pay. Sunt alegerea ideală pentru utilizatorii care caută cel mai durabil și versatil ceas sport cu caracteristici premium de la brand.Garmin.
Beneficii:
-
Ceasul inteligent sport premium de la Garmin pentru utilizare solicitantă
-
Cristal de safir cu rezistență ridicată la zgârieturi
-
GPS încorporat cu suport pentru mai multe sisteme de sateliți
-
Hărți și player muzical integrate
-
Măsurarea ritmului cardiac, SpO2, somnului și stresului
-
Moduri avansate pentru sport și activități în aer liber
-
Opțiune de plată contactless Garmin Pay
-
Durată de viață foarte bună a bateriei
Specificații tehnice:
-
Afişa:colorat, ușor de citit în lumina soarelui
-
Conexiune:Bluetooth
-
GPS:da (GPS, GLONASS, Galileo)
-
Senzori:măsurarea ritmului cardiac, SpO2, barometru, busolă, accelerometru, giroscop, monitorizarea somnului
-
Moduri sport:alergare, drumeții, ciclism, schi, înot, fitness și multe altele
-
Rezistent la apă:10 ATM-uri
-
Sursă de alimentare:baterie încorporată
-
Durata de viata a bateriei:până la aproximativ 14 zile în modul smartwatch (în funcție de setări)
-
Materialul corpului:polimer ranforsat cu ramă metalică
-
Compatibilitate:Android / iOS
Fotografia este ilustrativă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | ceasuri inteligente Garmin |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| Hmotnost: | 72.0 g |
| Materiál tělo: | Nerezová ocel z DLC povrchovou úpravou, Safírové sklíčko, Silikon |
| Zvýšená odolnost: | 10ATM |
| Operační systém: | vlastní OS |
| Mikrofon: | NE |
| Úložiště: | 32 GB |
| Úhlopříčka displeje: | 1.3" |
| Displej - technologie: | TFT |
| Typ tvrzeného skla: | ANO |
| Kompatibilita: | Android a IOS |
| Podpora sítí: | NE |
| Wi-Fi: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Baterie - výdrž: | 336 h |
