Onoare 10
Cod: 16415Descriere detaliată a produsului
Onoare 10
Culoarea albastra
Garanție de 24 de luni
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 5 zile lucrătoare și la domiciliu în 7 zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Sticlă de design Aurora
Honor 10 este o piesă cu adevărat unică, care te va captiva din orice unghi. Partea din spate a smartphone-ului este realizată folosind tehnicile originale de fabricare a sticlei, făcute celebre de insula italiană Murano. Aici s-au inspirat creatorii să creeze designuri vibrante, stratificate, care, datorită efectelor de iluminare, vor oferi utilizatorilor o experiență extraordinară.
Afișaj complet 2.0
O experiență de neegalat este oferită de un ecran HD+ fără ramă de 5,84", cu culori perfect vii și 432 PPI. Honor 10 impresionează de la prima vedere cu ecranul FullView de a doua generație, care oferă un raport ecran-corp și mai mare și un raport ecran-corp de 86%.
De la amator la profesionist
Descoperă frumusețea camerelor duale cu inteligență artificială (AI). Honor 10 este echipat cu o cameră duală pe spate cu o rezoluție de 24 + 16 MPx. Datorită tehnologiei AI, camerele sunt capabile să identifice peste 500 de obiecte din 22 de categorii, care atribuie automat setările corespunzătoare fotografiei. Vei face fotografii ca un adevărat profesionist. Camera frontală cu o rezoluție de 24 MPx este, de asemenea, echipată cu tehnologie AI, care va fi asistentul tău profesional atunci când faci selfie-uri și poze de grup.
Senzor de amprentă cu ultrasunete
Această nouă tehnologie cu amprente digitale asigură o deblocare confortabilă, chiar și atunci când mâinile sunt ude sau uleioase. Securitatea datelor tale este garantată datorită capacității de a detecta amprentele din silicon. O altă opțiune pentru deblocarea smartphone-ului este utilizarea recunoașterii faciale.
Procesor NPU încorporat separat
Honor 10 este alimentat de un procesor NPU octa-core încorporat separat, care face parte din chipsetul Kirin 970. Este evident că are capacități multitasking, cu accent pe procesele de inteligență artificială, cum ar fi recunoașterea imaginilor, asistentul personal controlat prin voce și funcțiile inteligente de fotografiere.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Onora |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| ? Hmotnost: | 153 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Huawei Kirin 970 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 251 214 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 5.8" |
| Displej - rozlišení: | Ostatní |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Ultrazvukový snímač |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 24 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 24 Mpx + 16 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 24 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 400 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
