Honor 7A Dual SIM 3GB/32GB
Cod: 16414Descriere detaliată a produsului
Honor 7A Dual SIM 3GB/32GB
Culoarea albastra
Garanție de 24 de luni
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 5 zile lucrătoare și la domiciliu în 7 zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Selfie nocturn de calitate
Cu o cameră frontală uimitoare de 8MP și o diafragmă largă f/2.2, Honor 7A vă permite să realizați fotografii clare și precise. Cu blițul personalizabil și autoportant, nici măcar o lumină slabă rapidă nu vă va strica fotografiile perfecte.
Doar în mâna ta
Honor 7A dispune de un ecran Honor FullView de 5,7 inci cu un raport de aspect cinematic de 18:9, oferind o experiență perfectă pentru streaming video și jocuri.
Viață mai inteligentă cu EMUI 8.0
Honor 7A este echipat cu sistemul de gestionare inteligentă iAware2.0, care detectează inteligent comportamentul utilizatorului pentru a îmbunătăți eficiența sistemului. Capacitatea de a elibera inteligent memoria internă oferă o experiență de utilizare mai fluidă. EMUI 8.0 oferă, de asemenea, o varietate de funcții inteligente - inclusiv dock de navigare, captură de ecran cu trei degete și multe altele. Acest lucru face ca dispozitivul dvs. să fie mai puternic și mai ușor de utilizat ca niciodată.
Baterie de 3000 mAh
O baterie masivă de 3000 mAh și un software inteligent de a cincea generație cu tehnologie de economisire a energiei asigură o durată de viață a bateriei pe tot parcursul zilei, chiar și pentru cei mai exigenți utilizatori. Bateria de înaltă densitate își menține peste 80% din capacitate chiar și după 800 de încărcări complete.
Difuzoare puternice
Cu un amplificator SMART PA de înaltă performanță și difuzoare turbo, Honor 7A poate oferi un sunet de până la 88dB, creând o experiență unică și captivantă. Modul Muzică de Grup vă permite să creați sunet surround conectând până la opt dispozitive Honor 7A într-o singură configurație.
Dual SIM și MicroSD
Honor 7A dispune de un slot dual pentru SIM și card SD. De asemenea, puteți introduce un card microSD de până la 256 GB pentru a stoca fotografii și date.
Bluetooth dual
Funcționalitatea Bluetooth duală permite telefonului să se conecteze simultan la două dispozitive, permițându-vă să ascultați muzică în timpul unui apel pe căști.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Onora |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| ? Hmotnost: | 150 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.0 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 430 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 41 565 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.7" |
| Displej - rozlišení: | HD |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | MicroUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
