Motorola E398
Cod: 9195Descriere detaliată a produsului
Motorola E398
Culoare: negru
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Căști
Cablu
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrare în 30 de zile în magazin și în 33 de zile la locația dumneavoastră.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Ceilalti |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 108 × 46 × 21 mm |
| Hmotnost: | 110 g |
| Uhlopříčka: | 1,9" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | VGA |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM / max. přiblížení: | ANO/4x |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | NE |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | NE |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | NE |
| GPS: | NE |
| Paměťová karta: | ANO/Trans Flash |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 850 mAh |
| Paměť telefonu: | 4,8 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík / počet: | ANO/1 |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
