Motorola Edge 20 8/256GB
Cod: 14171Descriere detaliată a produsului
Motorola Edge 20 8/256GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran OLED FHD+ de 6,7"
Cufundă-te în jocuri și filme pe un ecran ultra-lat care îți maximizează zona de vizualizare. Experimentează saturația și fluiditatea extraordinare ale unui ecran OLED de 144Hz.

Companionul perfect
Cel mai subțire telefon 5G al nostru de până acum este construit pe caracteristici, nu pe dimensiuni. Surprinde fotografii uimitoare din orice unghi cu o cameră de 108MP și un Super Zoom de 30x. Și experimentează performanțe incredibile cu un procesor Qualcomm Snapdragon și viteze 5G de generație următoare.

Profită la maximum de smartphone-ul tău
Telefonul tău are mai mult decât suficientă putere. De aceea este aici Ready For. Această nouă platformă îți permite să conectezi ușor și wireless telefonul la orice televizor sau ecran extern.

Construit pentru viteză
Nu mai încetini niciodată cu platforma mobilă Qualcomm Snapdragon 778G, care oferă grafică și procesare cu până la 55% mai rapide și performanțe de inteligență artificială de 2 ori mai bune. Conectează-te la rețele 5G pentru descărcări și streaming super-rapide. În plus, bucură-te de viteze de 3 ori mai mari cu Wi-Fi 6E.

Caracteristici pe care le vei adora
Cu ThinkShield pentru mobil, datele tale vor fi protejate de programe malware, phishing și alte amenințări. Securitatea completă a hardware-ului și software-ului va asigura o mai bună protejare a datelor tale.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Edge |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 163 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 778G 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 547 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 3x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx+ 16 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
