Motorola Edge 20 Lite 8/128GB
Cod: 14093Descriere detaliată a produsului
Motorola Edge 20 Lite 8/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
OLED de 6,7"Ecran FHD+
Cufundă-te în jocuri și filme pe un ecran ultra-lat care îți maximizează zona de vizualizare. Bucură-te de saturația și fluiditatea extraordinare ale ecranului OLED de 90Hz.

Apasă accelerația.
Accelerează aplicațiile, jocurile și multe altele preferate cu puternicul procesor MediaTek Dimensity 720 și cei 8 GB de RAM, astfel încât să te poți conecta, reda în flux și descărca pe cele mai rapide rețele din întreaga lume.

Conectați telefonul la computer
Cu Ready For, poți accesa aplicațiile telefonului și fișierele computerului de pe un singur ecran. Poți chiar muta fișiere între dispozitive. Partajarea este floare la ureche.

Sunetul tău. Stilul tău.
Conectați-vă căștile folosind mufa integrată de 3,5 mm. Sau conectați-le wireless prin Bluetooth. Depinde de dumneavoastră.

Securitate la nivel de întreprindere
Cu ThinkShield pentru mobil, datele tale vor fi protejate de programe malware, phishing și alte amenințări. Securitatea completă a hardware-ului și software-ului asigură o mai bună protejare a datelor tale.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Edge |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 185 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 720 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 260 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
