Motorola Edge 20 Pro 12/256GB
Cod: 14182Descriere detaliată a produsului
Motorola Edge 20 Pro 12/256GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
OLED de 6,7"Ecran FHD+
Cufundă-te în jocuri și filme pe un ecran ultra-lat care îți maximizează zona de vizualizare. Bucură-te de saturația și fluiditatea extraordinare ale ecranului OLED de 144Hz.

Concentrare de până la 50 de ori mai departe
Un obiectiv separat, de tip periscop, vă aduce de 5 ori mai aproape cu aceeași claritate, iar super zoom-ul de 50x vă permite să surprindeți detalii uimitoare de la distanțe incredibile.

Profită la maximum de smartphone-ul tău.
Telefonul tău are mai mult decât suficientă energie. De aceea este aici Ready For. Conexiune cu fir sau wireless a telefonului tău la orice televizor.

Performanță de top din clasa sa
Experimentează o viteză incredibilă și jocuri premium cu procesorul Qualcomm Snapdragon 870 și cei 12 GB de RAM. Conectează-te la rețele 5G1 pentru descărcări și streaming super-rapide. În plus, bucură-te de viteze de date de ultimă generație cu Wi-Fi 6.

Securitate la nivel de întreprindere
Cu ThinkShield pentru mobil, datele tale vor fi protejate de programe malware, phishing și alte amenințări. Securitatea completă a hardware-ului și software-ului asigură o mai bună protejare a datelor tale.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Edge |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 870 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 722 864 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 5x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 16 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
