Motorola Edge 30 8/256GB
Cod: 14091Descriere detaliată a produsului
Motorola Edge 30 8/256GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Rapid și lin
Videoclipurile și jocurile arată uimitor pe ecranul OLED de 6,5". Iar cu o rată de reîmprospătare rapidă de 144Hz, derularea prin videoclipuri și jocurile nu au fost niciodată mai line.

Contrast infinit. Culori fantastice.
Cufundă-te în contrastul infinit al unor nuanțe de culoare mai profunde și peste un miliard de nuanțe de culoare pe un ecran luminos cu tehnologie HDR10+, iar spațiul complet de culoare DCI-P3 îndeplinește cerințele de precizie pentru proiecția cinematografică digitală.

Dă-l tare.
Simte-te liber să redi melodiile tale preferate la volum maxim și bucură-te de un bas mai bun, voci mai clare și un sunet Dolby Atmos profund și bogat, provenit de la două difuzoare stereo mari.

Cea mai avansată cameră a noastră de 50MP
Surprinde fotografii extrem de clare în orice lumină. Fie că este vorba de fotografii macro, fotografii cu unghi larg sau selfie-uri uluitoare, Motorola Edge 30 este întotdeauna gata să surprindă fotografia perfectă. În plus, bucură-te de fotografii mai rapide și mai precise în orice lumină, cu focalizare instantanee pe toți pixelii și cu un număr de pixeli activi de 32 de ori mai mare. Și spune adio fotografiilor neclare cu OIS (stabilizare optică a imaginii).

Experimentează diferența cu 5G3
Bucură-te de performanța de ultimă generație a chipsetului Qualcomm Snapdragon 778G+ 5G și profită de vitezele 5G4 și Wi-Fi 6E5 de ultimă generație. Cu cei 8 GB de RAM, poți face mai multe lucruri simultan, mai ușor și mai rapid.

Eleganță pentru fiecare zi
Motorola edge 30, cel mai subțire smartphone 5G de pe piață, este plin de funcții uimitoare și este ușor de ținut în mână. Rezistent la apă și inconfundabil, telefonul prezintă un joc subtil de lumini atunci când îl înclinați dintr-o parte în alta. În plus, cu un cititor de amprente sub ecran, îl puteți debloca cu o singură atingere.

Baterie excepțională. Încărcare TurboPower 306.
Uită de durata de viață a bateriei. Conectează-te la viteze 5G3 și bucură-te de o autonomie a bateriei care nu va dura mult. Doar câteva minute de încărcare cu tehnologia TurboPower 30 îți oferă ore întregi de autonomie a bateriei.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Edge |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 155 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 778G+ 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.5 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 582 931 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
