Motorola Edge 30 Fusion 12/256 GB
Cod: 14058Descriere detaliată a produsului
Motorola Edge 30 Fusion 12/256 GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Urmărește emisiunile tale preferate în culori vii și o imagine uniformă de la o margine la alta pe un ecran HDR10+, unde culorile mai luminoase și mai saturate îndeplinesc cerințele de precizie pentru proiecția cinematografică digitală.

Fotografii clare ca cristalul
Cu un sistem de camere de 50MP, poți captura imagini unice, indiferent dacă fotografiezi în interior sau în exterior, ziua sau noaptea, instantanee sau fotografii profesionale.

Dezlănțuie-ți potențialul cu o energie nouă
Viteză mai mare, gameplay mai bun, procesare îmbunătățită a imaginii, audio wireless clar – procesorul Qualcomm Snapdragon 888 + 5G1 îmbunătățește performanța telefonului tău în toate privințele.

Înainte cu toată forța spre victorie
Cu Snapdragon Elite Gaming, poți aduce spectacole legendare pe ecranul tău, datorită latenței tactile reduse la 360Hz. Poți beneficia de grafică în timp real și actualizări de performanță. Iar cu suport pentru afișaje de 144Hz, te poți aștepta întotdeauna la o experiență de joc fluidă și vibrantă.

Sunet Dolby Atmos ca la cinema
Descoperă o nouă profunzime a melodiilor și filmelor tale preferate cu sunetul surround Dolby Atmos. Bucură-te de un bas îmbunătățit, voci mai clare și înalte mai pure de la două difuzoare stereo mari.

De la zero la o sută într-o clipă
Cu încărcarea TurboPower de 68W, poți obține energie pentru o zi întreagă în doar 10 minute.

Nimic nu te va opri.
Dedică-te complet divertismentului sau muncii tale și lasă în urmă grijile legate de durata de viață a bateriei datorită capacității de 4400 mAh.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Edge |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 175 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888+ 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx široký + 13 Mpx ultraširoký + 2 Mpx hloubka |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 400 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
