Motorola Edge 30 Neo
Cod: 14062Descriere detaliată a produsului
Motorola Edge 30 Neo
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj distinctiv
Negrul mai închis și culorile mai bogate aduc un contrast infinit și o luminozitate îmbunătățită ecranului OLED de 6,28".

Gata cu mijirea ochilor
Setările de luminozitate compensează lumina naturală exterioară, emisiile de lumină albastră nocturnă și pâlpâirea vizibilă a ecranului pentru ochii sensibili.

Viteză de reîmprospătare
Indiferent dacă redați în timp real, vă jucați, derulați sau comutați între aplicații, vizualizarea va rămâne fluidă și fluidă, cu o rată de reîmprospătare de 120 Hz.

Perspectivă de înaltă rezoluție
Cu o cameră de 64MP, fotografiile tale sunt constant clare și luminoase, cu detalii precise, chiar și în lumină slabă.

Rămâi pe banda rapidă
Conectează-te la viteze 5G fără să-ți faci griji cu privire la durata de viață a bateriei, cu o capacitate de 4020 mAh. Și obține o zi întreagă de energie în doar 10 minute cu încărcarea TurboPower de 68 W.

Performanță fără cusur
Îmbunătățește-ți experiența mobilă cu viteza și performanța chipset-ului Qualcomm Snapdragon 695 5G. Menține conexiuni cu lățime de bandă mare și latență redusă, atât în zone îndepărtate, cât și în zone urbane.

Pentru o ascultare mai bună
Descoperă noi niveluri de emoție în muzica ta preferată cu sunet Dolby Atmos multidimensional.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Edge |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 155 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 402 500 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | Ne |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx široký + 13 Mpx ultraširoký |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
