Motorola Edge 30 Pro 5G, 12/256GB
Cod: 14095Descriere detaliată a produsului
Motorola Edge 30 Pro 5G, 12/256GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Concentrează-te pe moment
Faceți fotografii incredibil de vii și înregistrați videoclipuri HDR10+ uimitoare cu camera triplă de înaltă rezoluție. Capturați mai mult din lumea din jurul vostru fără a compromite calitatea. În plus, puteți utiliza funcția de zoom extrem pentru a vă apropia de subiect de până la 4 ori mai mult.

cameră principală de 50MPx
Faceți cele mai clare și luminoase fotografii cu focalizarea instantanee pe toți pixelii pentru imagini incredibil de clare în orice condiții de iluminare.

Cea mai rapidă încărcare TurboPower de pe piață
Încărcarea TurboPower de 68W este incredibil de rapidă — peste 50% în 15 minute — iar bateria durează extrem de mult. De asemenea, poți încărca wireless. Fără cabluri, fără mizerie.

Performanță de neegalat
Cea mai recentă platformă mobilă Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 oferă performanțe de neegalat, procesare profesională a fotografiilor cu inteligență artificială și condiții perfecte de joc.

Rezistă la vărsări și stropi
Telefonul rezistent la apă arată la fel de bine pe cât este și la atingere – culorile cool și colțurile rotunjite elegante sunt rezultatul unui design atent.

Dezlănțuie puterea smartphone-ului tău.
Conectați-vă telefonul fără fir la un dispozitiv extern, cum ar fi un televizor sau un monitor, și folosiți aplicațiile pentru apeluri video, jocuri și multe altele. Aflați totul despre Ready For aici.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Edge |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 196 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 997 915 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 60 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 800 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
