Motorola Edge 40 8GB/256GB
Cod: 16198Descriere detaliată a produsului
Motorola Edge 40 8GB/256GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
6,55" afișaj + sunet Dolby Atmos
Bucură-te de un miliard de nuanțe și culori pe un ecran pOLED de 6,55" cu o frecvență de 144 Hz. În același timp, cufundă-te în sunet multidimensional datorită tehnologiei Dolby Atmos.

cameră de 50MP
Deschide camera și fă câteva fotografii cu camera principală de 50MP. Explică cum diafragma f/1.4 permite intrarea cu 64% mai multă lumină pentru o performanță mai bună în lumină slabă și o focalizare naturală și estompată a fundalului.

Blocarea orizontului
Activează funcția de blocare a orizontului și vezi cum menține o imagine stabilizată chiar și atunci când se rotește până la 360 de grade în timpul scenelor de acțiune. Această funcție este ideală atât pentru cadre de acțiune extremă, cât și pentru videoclipuri de zi cu zi.

Senzor dublu
Activează modul Dual Capture pentru a face un selfie în timp ce faci o fotografie cu camera principală. Înregistrează un videoclip cu tine și subiectul tău. Și cu noul mod Vlog, adaugă comentarii în timp ce înregistrezi. După ce narațiunea vocală de la camera frontală, apare automat o fereastră picture-in-picture de la camera selfie.

Puterea care te ajută să gestionezi totul
Performanța extraordinară a telefonului Motorola Edge 40 va extinde și îmbunătăți experiența ta cu smartphone-ul.

Viteze 5G super-rapide
Performanța excelentă a telefonului Mediatek Dimensity 8020 vă va permite să utilizați telefonul fără probleme. Nimic nu vă va împiedica să vă jucați.

Răceală sub apă datorită standardului IP68
Telefonul tău este construit să reziste la praf, murdărie și nisip, dar asta nu e tot: poate rezista până la 30 de minute în ape puțin adânci.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Edge |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 167 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8020 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.6 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 718 719 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 400 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
