Motorola Edge 40 Neo 12GB/256GB
Cod: 16200Descriere detaliată a produsului
Motorola Edge 40 Neo 12GB/256GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj uimitor pentru o experiență vizuală deosebită
Ecranul pOLED FHD+ de 6,55" vă va încânta cu calitatea imaginii. Cu suport pentru o rată de reîmprospătare de 144Hz, HDR10+ și o adâncime de culoare de 10 biți, vă puteți aștepta la culori vii, mișcare fluidă și luminozitate ridicată de până la 1200 niți.

Echipament foto excelent pentru fotografii deosebite
Camera de 50MP f/1.8 cu tehnologie Ultra Pixel și stabilizare optică a imaginii (OIS) vă asigură că obțineți fotografii excelente în orice condiții de iluminare. În plus, camera selfie de 32MP vă permite să vă surprindeți pe dumneavoastră și prietenii la cea mai înaltă calitate.

Performanță excelentă și eficiență ridicată cu procesorul MediaTek Dimensity 7030
Motorola Edge 40 Neo oferă performanțe excelente datorită procesorului MediaTek Dimensity 7030. Cu această tehnologie de ultimă generație, poți fi sigur că telefonul tău va fi rapid și eficient, indiferent de nevoile tale.

Memorie imensă pentru nevoile tale
Cu o capacitate de stocare de 12+256 GB, veți avea suficient spațiu pentru toate aplicațiile, fotografiile, videoclipurile și multe altele. Bucurați-vă de biblioteca digitală până la ultimul detaliu.

Protecție IP68 pentru utilizare fără griji
Cu certificare IP68, Motorola Edge 40 Neo este rezistent la praf și apă, fiind companionul ideal pentru aventuri și utilizare zilnică. Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la ploaie sau accidente neașteptate.

O baterie care nu se va opri din a te distra
Cu o baterie mare de 5000 mAh, veți putea folosi telefonul toată ziua fără să vă faceți griji că rămâneți fără energie. Iar cu încărcarea rapidă de 68 W, veți putea să îl încărcați rapid. În plus, cântărind doar 170 de grame, Motorola Edge 40 Neo este ușor și ușor de transportat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Edge |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 172 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 7030 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.5 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 527 666 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.4 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP54 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
