Motorola Edge 40 Pro 12GB/256GB
Cod: 16201Descriere detaliată a produsului
Motorola Edge 40 Pro 12GB/256GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj Dolby Vision fără margini + sunet Dolby Atmos
Bucură-te de un miliard de nuanțe și culori pe un ecran pOLED de 6,67" cu o frecvență de 165 Hz și sticlă 3D Corning Gorilla Glass Victus. În același timp, cufundă-te în sunet multidimensional datorită tehnologiei Dolby Atmos.

Cameră triplă de înaltă rezoluție + teleobiectiv pentru portret
Faceți fotografii excelente în orice lumină și în orice situație cu o cameră principală de 50MP, o cameră cu unghi ultra-larg de 50MP și o cameră portret de 12MP.

Viteze 5G super-rapide
Platforma mobilă Snapdragon 8 Gen 2 vă permite să descărcați emisiuni în câteva secunde, să redați în flux fără timpi de încărcare deranjanți și să vă bucurați de telefon ca niciodată.

Răceală sub apă datorită standardului IP68
Telefonul tău este construit să reziste la praf, murdărie și nisip, dar asta nu e tot: poate rezista până la 30 de minute în ape puțin adânci.

Energie care te inspiră
Reîncărcați cu încărcarea rapidă TurboPower de 125W sau spuneți adio cablurilor și încărcați wireless cu 15W. Nu lăsați nimic să vă limiteze. Cu o baterie puternică de 4600mAh care durează peste 30 de ore cu o singură încărcare, nu trebuie să vă faceți griji.

Gata de funcționare
Conectează-te wireless la televizor și joacă jocuri mobile, efectuează apeluri video și folosește aplicațiile telefonului pe ecranul mare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Edge |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 199 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 527 666 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 60 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 125 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
| Max. výkon reverzního nabíjení: | 5 W |
