Motorola L7
Cod: 9422Descriere detaliată a produsului
Motorola L7
Culoare: Argintiu
Garanție de 24 de luni
Ambalajul original:
Telefon
Încărcător
Instrucțiuni
Cutia originală
Telefonul este la comandă.
Livrat în magazin în 20 de zile și la tine în 25 de zile.
ATENȚIE!!! Dacă achiziționați de la o companie slovacă și sunteți plătitor de TVA, vă rugăm să selectați metoda de plată pentru comanda dvs. ca plată prin transfer bancar, iar noi vom face ajustările necesare comenzii.
Factura va fi ajustată fără TVA.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Ceilalti |
|---|---|
| Rozměry ( v × š × h ): | 114 × 49 × 12,0 mm |
| Hmotnost: | 85 g |
| Uhlopříčka: | 1,9" |
| Fotoaparát: | ANO |
| Rozlišení Fotoaparátu: | VGA |
| Automatické ostření: | NE |
| ZOOM: | ANO |
| Přední fotoaparát/Rozlišení: | NE |
| Natáčeni Videa: | NE |
| Operační Systém: | Nestandartní |
| MMS: | ANO |
| E-mail: | ANO |
| Internet: | NE |
| Bluetooth: | ANO |
| Wi-Fi: | NE |
| GMS Pásmo: | ANO |
| 3G Pásmo: | NE |
| GPS: | NE |
| MP3: | ANO |
| Rádio: | NE |
| Paměťová karta: | ANO/Trans Flash |
| Baterie typ / kapacita: | Li-ion / 820 mAh |
| Paměť telefonu: | 8,6 MB |
| Modem: | ANO |
| Vibrační vyzvánění: | ANO |
| Budík: | ANO |
| Kalendář: | ANO |
| Kalkulačka: | ANO |
| Internetový prohlížeč: | NE |
| Hry: | ANO |
| 3,5 jack: | NE |
