Motorola Moto E20 2/32GB
Cod: 14180Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E20 2/32GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran mare. Divertisment rapid.
Cu un ecran ultra-lat Max Vision HD+ de 6,5”, Moto E20 dă viață filmelor și apelurilor video preferate. Cu un procesor octa-core, vei adora timpii săi de răspuns rapizi. Ca să nu mai vorbim de deblocarea instantanee a telefonului doar cu amprenta. Toate acestea plus un sistem de camere duale cu inteligență artificială și focalizare rapidă, astfel încât să poți fotografia ca un profesionist și să nu ratezi niciun moment.

Ecran mare
Ecranul Max Vision HD+ de 6,5" are un raport de aspect de 20:9, așa că derulezi mai puțin și vezi mai mult. Raportul ecran-corp de 87% înseamnă mai mult ecran, dar poți utiliza telefonul confortabil cu o singură mână.

Nu pierde timpul așteptând.
Cu un procesor octa-core rapid, telefonul tău va răspunde instantaneu la fiecare atingere, atingere și glisare. Comută între mai multe aplicații deschise fără efort. Multitasking-ul este floare la ureche.

Concentrarea determină realitatea
Spune adio fotografiilor neclare cu ajutorul camerei principale de 13MP cu focalizare rapidă. Apoi, cu camera de adâncime de 2MP, poți crea portrete cu aspect profesional. În plus, cu ajutorul inteligenței artificiale, poți face fotografii ca un profesionist.

Baterie de lungă durată
Cu o baterie de lungă durată de 4000 mAh, poți lucra și te poți juca timp de 40 de ore fără a fi nevoie să cauți un cablu de încărcare!
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 184 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T606 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 123 177 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
