Motorola Moto E22 NFC 3/32GB
Cod: 14097Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E22 NFC 3/32GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj cu rată de reîmprospătare ridicată de 90Hz
Ecranul HD+ de 6,5” perfect dă viață conținutului tău preferat.

Sunet magic
Sunetul surround Dolby Atmos de la difuzoarele stereo oferă un bas îmbunătățit, voci mai clare și tonuri mai pure.

Design unic pentru o personalitate aparte
Carcasa subțire și elegantă a telefonului este hidrofugă și protejată împotriva scurgerilor și stropilor accidentali.

Imagini uimitoare cu o clipă
Focalizați instantaneu cu sistemul de cameră AI de 16MP și profitați de funcțiile utile ale camerei care vor face ca fotografiile dvs. să iasă în evidență.

Voi pleca.îndoiți-vă cu o simplă atingere a unui deget
O singură atingere este suficientă pentru a accesa telefonul. O atingere dublă deschide aplicațiile preferate.

Spațiu pentru ceea ce contează pentru tine
Spațiul de stocare încorporat de până la 64 GB vă oferă suficient spațiu pentru conținutul preferat. În plus, îl puteți extinde până la 1 TB cu un card microSD.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 172 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Helio G37 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 135 814 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | PDAF |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 16 Mpx +2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
