Motorola Moto E30, 2GB/32GB
Cod: 14099Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E30, 2GB/32GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Imagine frumoasă
Experimentează imagini fluide și fluide și mult mai puțină întârziere cu o rată de reîmprospătare rapidă de 90 Hz. Maximizează-ți experiența de vizualizare pe ecranul ultra-lat Max Vision HD+ de 6,5".

Fotografii mai luminoase în orice lumină
Faceți fotografii mai clare, cu aspect mai profesional. Sistemul de camere triplu cu senzor de 48MP asigură imagini clare în orice lumină.

Transformă instantaneele în portrete
Datorită senzorului de adâncime, fundalurile fotografiilor tale pot fi ajustate pentru a evidenția diferite puncte focale, creând un rezultat cu adevărat profesional.

Fă selfie-uri uimitoare
Fă cele mai bune fotografii cu camera selfie de 8MP. Modul Efect de machiaj elimină automat ridurile și imperfecțiunile.

Performanta ridicata
Procesorul octa-core îți oferă puterea de care ai nevoie pentru a viziona videoclipuri, a utiliza rețelele sociale și multe altele.

Durata de viață a bateriei de peste 40 de ore
Distrează-te mai mult timp cu o singură încărcare a bateriei de 5000 mAh. Redă muzică în flux timp de până la 61 de ore, urmărește videoclipuri timp de până la 16 ore2 sau navighează pe web timp de până la 11 ore.

Amprenta ta este parola ta
Trezește-te și deblochează-ți telefonul atingând cititorul de amprente, care prezintă și un logo cu o aripă de liliac.

Rezistență la apă și durabilitate
Indiferent de scurgeri, stropi sau o picătură de transpirație, telefonul le poate rezista datorită designului său hidrofug.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android Go Edition |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T700 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 123 177 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
