Motorola Moto E32
Cod: 14059Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E32
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran ultra-lat
Dă viață fotografiilor, filmelor și jocurilor tale preferate pe un ecran HD+ ultrawide de 6,5” cu o rată de reîmprospătare de 90Hz.

Sistem cu trei camere și funcții de inteligență artificială
Nu rata niciodată niciun moment cu camera cu focalizare rapidă. Surprinde portrete frumoase, prim-planuri uimitoare și selfie-uri unice în orice mediu.

Baterie de lungă durată
Spune adio grijilor legate de baterie: lucrează și joacă-te mai mult timp cu o baterie de lungă durată de 5000 mAh.

Performanță mai inteligentă și mai fluidă
Urmărește cum telefonul tău răspunde instantaneu la fiecare atingere sau glisare datorită unui procesor octa-core puternic și celor 4 GB de RAM.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 184 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T606 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 16 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5000 |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
