Motorola Moto E40, 4/64GB
Cod: 14176Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E40, 4/64GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Netezește până la capăt
Bucură-te de imagini fluide și line și mult mai puțină întârziere cu o rată de reîmprospătare rapidă de 90 Hz. Maximizează-ți experiența de vizionare pe ecranul ultra-lat Max Vision HD+ de 6,5”.

Adu iluminatul la viață
Surprinde fotografii clare și bogate în imagini în orice mediu și în orice lumină. Senzorul de 48MP cu tehnologie Quad Pixel oferă o sensibilitate de 4 ori mai bună la lumină slabă.

Experimentați viteza
Treceți la zi cu putere cu puternicul procesor octa-core Unisoc Tiger T610. Indiferent dacă vă jucați, vizionați videoclipuri sau faceți fotografii cu prietenii, viteza nu vă va lipsi niciodată. Cu cei 4 GB de memorie RAM de ultimă generație, puteți face mai multe lucruri simultan fără efort.

Peste 40 de ore de distracție
Distrează-te mai mult timp cu o singură încărcare a bateriei de 5000 mAh. Redă muzică în flux timp de până la 76 de ore, urmărește videoclipuri timp de 14 ore2 sau navighează pe web timp de 10 ore.

De două ori mai multe opțiuni
Există suficient spațiu pentru două cartele SIM - una personală și una de serviciu. Cu un slot dedicat pentru card microSD, puteți adăuga până la 1 TB de aplicații, fotografii și multe altele preferate.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T700 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 123 177 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost: | 6.5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
