Motorola Moto E6 Play 2/32GB
Cod: 14184Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E6 Play 2/32GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Acces rapid și convenabil
Cititor de amprentă - Te-ai plictisit să-ți amintești parola? Atinge pur și simplu cititorul de amprentă pentru a debloca telefonul instantaneu. Cititorul este situat pe spatele telefonului, în sigla Motorola.
Deblochează cu fața ta
Camera frontală folosește inteligența artificială pentru a verifica trăsăturile faciale, permițându-vă să deblocați telefonul folosind fața.
Afişa
Motorola E6 Play are un ecran de 5,5 inci cu un raport de aspect de 18:9 și o rezoluție de 1440 x 720 HD+. Cu un raport ecran-carcasă de 75%, este mai mic și mai compact decât înainte.
Fotografii clare
Surprinde fotografii și videoclipuri clare cu camera principală de 13MP cu focalizare automată, suport pentru înfrumusețare, efect bokeh și panoramă la 360 de grade. Camera principală de 13MP cu diafragmă f/2.2 și bliț LED oferă mai multă lumină atunci când ai nevoie.
Cameră selfie de 5MP
Camera selfie are o rezoluție de 5MP cu o diafragmă f/2.2, oferind autoportrete clare chiar și în condiții de lumină slabă.
Putere
Motorola Moto E6 Play este alimentat de un procesor MediaTek MT6739 quad-core de 1.5GHz. De asemenea, este echipat cu 2GB de RAM. Bateria are o capacitate de 3000 mAh și este concepută pentru utilizare pe tot parcursul zilei.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 140 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Mediatek MT6739 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.5 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 55 600 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
