Motorola Moto E6 Plus 4/64GB
Cod: 14178Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E6 Plus 4/64GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Motorola Moto E6 Plus
Accesibil Un smartphone cu performanțe fiabile, o baterie de mare capacitate și o cameră duală te va atrage și pe tine.Va impresiona prin designul său colorat, ecranul IPS mare și ușor de citit de 6,1", cu un decupaj mic și un design subțire care se potrivește perfect în palmă. Datorită tehnologiei IPS, ecranul afișează culori frumos saturate și clare.

Cameră duală
A face fotografii cu telefonul va fi o bucurie. Camera principală duală este echipată cu un obiectiv principal de 13 Mpx cu o diafragmă f/2.0 și un obiectiv secundar de 2 Mpx. pentru o captare și mai bună a imaginii realizate. Puteți utiliza detectarea, panorama automată, focalizarea directă pe un anumit punct de pe ecran. Pentru apeluri video cu cei dragi sau fotografie selfie modernă, există Cameră frontală de 8 Mpx. De asemenea, vă puteți bucura de Înregistrare video în rezoluție Full HD de înaltă calitate, cu o frecvență de 30 de cadre pe secundă. Puteți partaja fotografiile pe care le faceți pe rețelele sociale prin intermediul LTE, Alternativ, le puteți trimite către un alt dispozitiv prin Bluetooth.
Performanță excelentă și spațiu pentru alte aplicații
Inima unui smartphone este alcătuită din puternicul procesor MediaTek Helio P22 cu opt nuclee la o frecvență de 2,0 GHz și 4 GB de RAM. Sistemul de operare ajută și el la o funcționare fără probleme. Android 9.0 Pie. Puteți găsi spațiu pentru fotografii, videoclipuri sau aplicații în64 GB memorie internă, care poate fi extinsă cu un card de memorie microSD până la 512 GB.

Suficientă energie pentru întreaga zi
Îți va oferi energie pe tot parcursul zilei. baterie detașabilă cu o capacitate de 3000 mAh, care se mândrește cu suport pentru încărcare rapidă (5W/10W). Echipamentul de bază pentru conectori include și: port microUSB, mufă de 3,5 mm, funcţie Dual SIM, tehnologie Bluetooth 4.2, Wi-Fi și GPS. Securitatea datelor dumneavoastră a fost, de asemenea, luată în considerare. Pentru a accesa telefonul, puteți alege amprentă digitală sau scanare facială.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 149 g |
| Počet SIM obličeje.: | 2 |
| Operační Systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Mediatek MT6762 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 92 411 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |

