Motorola Moto E6i 2/32GB
Cod: 14206Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E6i 2/32GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Dă frâu liber imaginației tale
Dă viață filmelor, emisiunilor, site-urilor web și jocurilor tale preferate pe un ecran ultra-lat. Ecranul Max Vision HD+ de 6,1 inci oferă o experiență de vizualizare captivantă, cu un raport de aspect de 19,5:9. Cu un raport ecran-corp mai mare, vei aprecia vizualizarea perfectă și posibilitatea de a ține telefonul confortabil într-o mână.

Concentrează-te pe ceea ce te interesează
Surprinde fotografii extrem de clare și obține rezultate uimitoare. Nu mai rata nimic cu combinația dintre o cameră de 13MP cu focalizare ultra-rapidă și PDAF. Ești creativ? Joacă-te cu profunzimea câmpului cu senzorul de adâncime de 2MP pentru a adăuga un bokeh uimitor portretelor.

Distracție pentru zile lungi
Mergi într-o excursie de weekend fără să-ți faci griji că îți lași încărcătorul acasă. Bateria imensă de 3000mAh îți va oferi ore întregi de distracție.

Sfârșitul întârzierilor
Moto e6i este dotat și cu un procesor octa-core super-rapid de 2,0 GHz, care menține totul funcțional - de la fotografiile și videoclipurile frumoase până la emisiunile și filmele tale preferate.

Amprenta ta digitală în loc de parolă
Cu o singură atingere pe cititorul de amprente de pe spatele telefonului tău Moto E6i, îl poți debloca instantaneu.

Design hidrofug. Rezistent la griji inutile.
Indiferent dacă te oprești să bei ceva sau să alergi, finisajul hidrofug1 îți protejează telefonul pe interior și pe exterior.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 160 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Unisoc SC9863A |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 111 300 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,1" |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
