Motorola Moto E6s (2020)
Cod: 14209Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E6s (2020)
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afişa
Motorola Moto E6s are un ecran HD+, care asigură culori mai vii și mai realiste. Dimensiunea ecranului este de 6,1 inci, cu o rezoluție de 1560x720. Acest ecran este foarte bun pentru jocuri sau vizionarea de filme.
Confort
Capacul din spate este conceput pentru a se potrivi perfect în palma mâinii, oferind un compromis între dimensiunile compacte și spațiul suficient pentru a afișa tot ce este important.

Durata de viață a bateriei de două zile
Bateria de mare capacitate de 3000 mAh permite utilizarea fără compromisuri a telefonului timp de două zile, fără a fi nevoie de încărcare.
Putere
Puterea este asigurată de procesorul MediaTek Helio P22 cu o viteză de ceas de 2.0 GHz. Acest procesor vă va permite să funcționați fără probleme pe tot parcursul zilei datorită celor 2 GB de RAM.

Cameră puternică
Obiectivul principal cu 13+2 megapixeli este o alegere excelentă la un preț bun. Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la fotografiile întunecate sau supraexpuse. Camera selfie funcționează cu 5 megapixeli.
amprenta ta este parola ta
Îți poți debloca rapid telefonul Moto cu o singură atingere pe cititorul de amprente situat pe spate.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 160 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Mediatek MT6762 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 92 700 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 5 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
