Motorola Moto E6s Plus 4/64GB
Cod: 14208Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E6s Plus 4/64GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Concentrează-te pe orice
Surprinde fotografii super clare și bucură-te de rezultate excelente.Datorită camerei de 13 MPx cu focalizare ultra-rapidă și autofocus cu detecție de fază (PDAF), nu veți rata niciodată niciun moment.Ești într-o dispoziție creativă?Joacă-te cu profunzimea câmpului adăugând un efect bokeh superb portretelor tale folosind senzorul de profunzime a câmpului.

Gata cu întârzierile
Telefon Motorola Moto E6s PlusEste echipat cu un procesor octa-core super puternic, cu o frecvență de 2,0 GHz, care asigură funcționarea fără probleme a întregului sistem - de la realizarea de fotografii și videoclipuri frumoase până la vizionarea serialelor și filmelor preferate.

Amprenta ta este parola ta
Îți poți debloca rapid Motorola Moto E6s Plus cu o singură atingere pe cititorul de amprente situat pe spate.

Rezistent la apă - poți fi fără griji
Indiferent dacă mergi la o cafea sau la o alergare, designul hidrofug îți va proteja complet telefonul.
Într-adevăr suficient spațiu
Datorită spațiului de stocare încorporat de 64 GBAi suficient spațiu pentru fotografii, muzică și filme. Îl poți chiar extinde cu până la 256 GB folosind slotul pentru card microSD.

Google Lens
Camera inteligentă cu Google Lens poate recunoaște text, permițându-vă să căutați alimente, să adăugați evenimente în calendar, să apelați un număr de telefon, să traduceți cuvinte și multe altele.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 160 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Mediatek MT6762 Helio P22 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 76 500 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.1" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
