Motorola Moto E7 Plus 4/64GB
Cod: 14210Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E7 Plus 4/64GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran mai mare = divertisment mai bun
Jocurile și filmele sunt mai distractive pe ecranul ultra-lat. Ecranul Max Vision HD+ de 6,5" are un raport de aspect de 20:9, oferindu-vă un raport ecran-telefon mai mare. Urmăriți mai mult. Jucați mai mult. Bucurați-vă de mai mult.

Fotografii strălucitoare în orice iluminare
Senzorul camerei de 48MPx 1 vă permite să surprindeți fotografii super clare în orice lumină, pentru rezultate uimitoare. Modul Night Sight oferă fotografii clare cu culori bogate chiar și în întuneric, în timp ce un senzor de adâncime dedicat vă permite să vă jucați cu profunzimea câmpului și să adăugați un efect de estompare frumos portretelor dvs.

folosiți toată ziua și noaptea
Bateria de 5.000 mAh oferă o autonomie de peste 2 zile, așa că poți folosi telefonul tot weekendul fără a fi nevoie să îl încarci.

Răspuns super rapid. Super inteligent.
Cu capacitățile puternice de inteligență artificială ale procesorului Qualcomm Snapdragon octa-core de 1,8 GHz, beneficiezi de o performanță cu 50% mai mare și de posibilitatea de a realiza fotografii uimitoare. În plus, cei 4 GB de RAM asigură o utilizare fluidă a multitasking-ului și a rețelelor sociale.

Mai mult spațiu pentru orice
Cu 64 GB de stocare încorporată, aveți suficient spațiu pentru fotografii, muzică și filme. Și puteți oricând adăuga până la 512 GB cu slotul opțional pentru card microSD 5.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 138 156 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 48 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
