Motorola Moto E7 Power 4/64GB
Cod: 14179Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto E7 Power 4/64GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran mai mare, bucurie mai mare
Jocurile și filmele vor fi mult mai distractive pe ecranul Max Vision HD+ de 6,5". O imagine de ansamblu mai amplă. Mai multe jocuri. Mai multă distracție.
Stocare integrată de 64 GB
Nu vă mai faceți griji niciodată cu privire la spațiul de stocare. Cu cei 64 GB de stocare încorporată, aveți suficient spațiu pentru fotografii, melodii și filme.

Performanță de înaltă performanță și receptivă cu inteligență artificială
Fă cele mai bune fotografii și obține performanțe superioare cu procesorul octa-core MediaTek Helio G25 și cei 4 GB de RAM.

Zile și nopți lungi pline de distracție
Bateria de 5.000 mAh îți oferă suficientă energie pentru 2 zile, așa că poți merge într-un weekend fără să-ți faci griji cu privire la reîncărcare. De asemenea, dispune de încărcare rapidă de 10 W, astfel încât să-ți poți repune telefonul în funcțiune mult mai rapid.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Meditek Helio G25 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 102 778 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
