Motorola Moto G 5G 6/128GB
Cod: 14174Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G 5G 6/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Un nou nivel de divertisment
Urmărește filme în culori vii, realiste, pe ecranul mare Max Vision HDR10 de 6,7". Simte-te ca și cum ai fi în aceeași cameră în timpul unui chat video și urmărește jocurile tale preferate cu mai multe detalii, care te atrag în acțiune.

O cameră foto pentru fiecare ocazie
Fotografii mai clare și mai luminoase în orice lumină sunt garantate datorită senzorului de 48MP și tehnologiei Quad Pixel. În plus, puteți captura de până la 4 ori mai multe imagini cu obiectivul Ultra Wide și puteți realiza fotografii incredibil de detaliate cu camera Macro Vision.

Jocuri 5G în mișcare
Pe lângă transferurile de date 5G incredibil de rapide, Qualcomm Snapdragon 750G 5G vă oferă o procesare cu 20% mai rapidă și o performanță grafică cu 10% mai mare† decât generația anterioară. Redați jocuri în flux din mers la calitate desktop. Bucurați-vă de grafică uimitor de detaliată, redată instantaneu. Performanța și eficiența de lungă durată nu vă dezamăgesc niciodată.

Spațiu pentru toate nevoile tale
Cu o memorie flash universală ultra-reactivă de 128 GB, veți avea întotdeauna suficient spațiu pentru aplicațiile, muzica, fotografiile și videoclipurile preferate. În plus, puteți extinde oricând memoria cu până la 1 TB cu un card microSD.

Energie pentru mai mult de 2 zile
Lucrează, joacă-te și realizează mai multe pe parcursul zilei cu o baterie de 5.000 mAh care durează peste 2 zile. Ai nevoie de puțin impuls? Încărcarea TurboPower 20 îți oferă 10 ore de autonomie a bateriei în doar 15 minute, așa că ești mereu pregătit pentru orice.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 212 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 380 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | LTPS IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, Quad Pixel |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx + 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
