Motorola Moto G Pro
Cod: 14186Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G Pro
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Motorola Moto G Pro
Surprindeți fotografii uimitoare în orice situație cu cei 48 MPxsenzori și un sistem triplu de camere care folosește inteligența artificială. Apoi scoateți stylus-ul și editați fotografia sau luați o notiță. moto g pro. Tu + perfecțiune.
Precizie completă
Creați, proiectați și editați cu precizie maximă.Dacă te simți inspirat, scoate stylus-ul încorporat și vor apărea aplicațiile tale preferate.

Cele mai bune camere din clasa lor, la îndemână
- Senzor de 48 MP
- Viziune macro
- Unghi de vizualizare ultra-larg de 117°
- Autofocus cu laser

Fotografii frumoase
Senzorul camerei de 48 MPx oferă o sensibilitate la lumină de 4 ori mai mare.
CAPTUREAZĂ ACȚIUNEA
Încape de patru ori mai mult în cadru cu camera de acțiune cu unghi ultra-wide de 117°Videoclipurile cu unghi ultra-larg pot fi înregistrate ținând telefonul vertical. Indiferent ce decideți să filmați. Este simplu și convenabil și nu veți rata niciun moment.
FII FĂRĂ INHIBIT
Moto G Pro este echipat cu o baterie de 4.000 mAh, concepută să reziste două zile cu o singură încărcare. Ascultă muzică în flux pentru mai mult timp, urmărește mai multe filme și emisiuni TV și te poți bucura de un timp de așteptare lung.
viteză pentru astăzi. stocare pentru mâine.
Stocare de 128 GB - aveți suficient spațiu pentru muzică, filme și videoclipuri. Procesor QualcommSnapdragonva asigura o funcționare incredibil de lină.

SUNETUL PE CARE ÎL MERITĂ ECRANUL TĂU
Cufundă-te în filmele, muzica sau jocurile tale preferate cu ajutorul difuzoarelor stereo duale, reglate cu tehnologia Dolby®. Acestea produc un sunet cristalin, de patru ori mai puternic și cu 50% mai tare.Bucură-te de toate acestea pe ecranul imens Max Vision Full HD+.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 192 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 172 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF a Laser AF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 16 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
