Motorola Moto G10 4/64GB
Cod: 14188Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G10 4/64GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Un afișaj cât vezi cu ochii
Bucură-te de fotografii, filme, jocuri și apeluri video într-un mod extrem de realist pe ecranul ultra-lat Max Vision HD+ de 6,5". Cu un raport de aspect de 20:9 și un ecran care acoperă și mai mult telefon decât înainte, nu trebuie să-ți faci griji cu privire la întreruperi.

Perfect în orice circumstanță
Capturează fiecare moment, indiferent de unghi sau de condițiile de iluminare. Cu un sistem cu patru camere și un senzor de 48MP, poți face fotografii perfecte în orice circumstanțe.

Baterie mai mult de 2 zile
Trăiește-ți viața fără să-ți faci griji cu privire la durata de viață a bateriei. Bateria de 5.000 mAh îți oferă peste 2 zile de autonomie cu o singură încărcare. Redă muzică timp de 186 de ore, videoclipuri timp de 20 de ore sau navighează pe web timp de 17 ore.

Spațiu pentru toate nevoile tale
Nu vă mai faceți griji pentru spațiul de stocare. Cu cei 64 GB de stocare încorporată5, aveți suficient spațiu pentru fotografii, filme, melodii, aplicații și jocuri. În plus, puteți oricând adăuga până la 512 GB cu un card microSD.

Performanță mai inteligentă. Telefon mai inteligent.
Cu procesorul octa-core Qualcomm Snapdragon, vei avea multă putere de rezervă. Telefonul răspunde rapid la orice comandă, iar grafica se redă cu o viteză fulgerătoare. Sarcinile zilnice, cum ar fi fotografierea sau utilizarea asistentului vocal Google, par mai intuitive.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 142 150 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
