Motorola Moto G100 8/128GB
Cod: 14187Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G100 8/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran de 6,7 inci, 90Hz
Pregătește-te pentru o experiență fără probleme cu rate de reîmprospătare super-rapide, jocuri, videoclipuri și navigare fără latențe inutile.

Performanță extrem de ridicată
Moto g100 este echipat cu cea mai recentă platformă mobilă premium Qualcomm Snapdragon 870 5G, oferind performanța pe care ați aștepta-o de la telefoane de două ori mai scumpe. În plus, cei 8 GB de RAM vă permit să comutați între aplicații cu ușurință, iar cei 128 GB de stocare¹ oferă suficient spațiu pentru muzică, aplicații, jocuri și multe altele.

Fă-o mare
Moto g100 are putere de oferit. De aceea este Ready For. Această nouă platformă facilitează conectarea telefonului la orice televizor sau ecran extern.

Camera pe care ți-o dorești
Surprindeți fotografii uimitoare cu unghi larg, portrete în stil profesional și imagini de rezoluție ultra-înaltă care surprind fiecare detaliu. Și spuneți-vă poveștile lumii într-un mod complet nou cu noile funcții de înregistrare video.

Încărcare TurboPower 20
Încărcarea este o chestiune de clipe datorită bateriei de 5000 mAh. Autonomia bateriei va fi de peste 40 de ore, așa că nu trebuie să vă faceți griji că telefonul se descarcă în timpul zilei.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 207 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 870 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 556 137 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 6K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 16 Mpx + 2 Mpx + TOF |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx + 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
