Motorola Moto G13 4/128GB
Cod: 14212Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G13 4/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Imagine perfectă cu sunet stereo
Experimentați un sunet Dolby Atmos clar și complet de la difuzoare stereo puternice în timp ce vizionați emisiunile și filmele preferate pe un ecran HD+ de 6,5" la 190Hz.

Imagini frumoase în orice lumină
Când lumina nu este potrivită pentru o fotografie, apelează la senzorul de 50MP. Tehnologia Quad Pixel, care îmbunătățește sensibilitatea în lumină slabă de 4 ori, asigură detalii clare și imagini precise.

Funcții avansate ale camerei
Funcțiile creative ale camerei transformă instantaneele obișnuite în imagini atrăgătoare, chiar și în lumină slabă. Sistemul de cameră de 50Mp focalizează rapid, astfel încât să puteți captura rapid portrete impresionante și fotografii macro detaliate.

Încearcă de aproape
O cameră macro dedicată cu zoom 5x vă ajută să surprindeți detalii pe care un obiectiv standard le-ar rata.

Focalizare reglabilă
Estomparea automată a fundalului prin intermediul unui senzor de adâncime reglabil creează portrete artistice frumoase.

Rapid, receptiv, impresionant
Transmiteți în flux, discutați, faceți fotografii și rămâneți conectat cu puterea avansată de calcul a procesorului MediaTek Helio G85.

Durată de viață fiabilă a bateriei
Ascultă muzică mai mult timp, vorbește prin videoconferințe până târziu în noapte, urmărește un serial întreg dintr-o dată sau fă mai mult din ce vrei. Capacitatea masivă a bateriei îți permite să faci asta.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 183 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 217 650 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
