Motorola Moto G14 4GB/128GB
Cod: 16203Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G14 4GB/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran ultra-lat de 6,5''Full HD+
Designul decupat oferă mai mult spațiu pentru muncă și divertisment, fără rame care distrag atenția, iar nuanța portocalie a ecranului vă permite să citiți și să răsfoiți conținut cu mai puțină oboseală a ochilor.

Sunet din toate direcțiile
Sunetul Dolby Atmos te cuprinde, în timp ce sunetul surround Motorola te înconjoară cu o claritate și mai mare, chiar și la volume mai mari. Indiferent dacă asculți cu prietenii prin difuzoare stereo sau singur prin căști, te poți bucura de un sunet uimitor oricând.

Perfecțiune instantanee
Sistemul de camere de 50MP, îmbunătățit cu tehnologia Quad Pixel1 care îmbunătățește detectarea luminii, duce calitatea fotografiilor tale la un nou nivel.

Poză
Camera frontală de 8MP creează selfie-uri pe care le poți posta, partaja și pentru care poți primi aprecieri imediat.

Durată excelentă de viață a bateriei
O baterie puternică de 5.000 mAh îți permite să rămâi implicat mai mult timp, iar încărcarea TurboPower îți oferă ore întregi de funcționare în câteva minute.

Mult spațiu
Stocarea UFS2.2 încorporată, cu o capacitate de până la 128 GB, vă oferă mult spațiu pentru conținut și accelerează instalarea și lansarea aplicațiilor. În plus, aveți opțiunea de extindere cu până la 1 TB cu un card microSD.

Experiență sporită datorită vitezei superioare
Un procesor octa-core puternic și 4 GB de RAM permit o muncă fluidă și eficientă. Bineînțeles, există un răspuns imediat la fiecare atingere, atingere sau glisare.

Interacțiune mai ușoară
Utilizarea funcțiilor preferate ale telefonului poate fi naturală și intuitivă - doar o răsucire a încheieturii mâinii sau o mișcare a degetului. O glisare de la margine deschide și panoul lateral, oferindu-vă acces facil la aplicațiile preferate.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 177 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Unisoc T616 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 220 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 1080p@30fps |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
