Motorola Moto G20 4/64GB
Cod: 14213Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G20 4/64GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Orizonturi extinse cu mult mai puțină întârziere
O rată de reîmprospătare mai mare face diferența dintre un ecran excelent și unul care este doar acceptabil. Rata de reîmprospătare de 90Hz a ecranului Max Vision HD+ de 6,5" al lui Moto G20 minimizează sacadarea și oferă o experiență de vizualizare mult mai fluidă și o experiență generală mai plăcută.

Sistem cu patru camere cu senzor de 48MP
Faceți fotografii mai clare și mai luminoase în orice lumină și din orice unghi cu senzorul principal de 48MP pentru o sensibilitate de 4 ori mai bună la lumină slabă. În plus, camera selfie de 13MP este întotdeauna pregătită pentru selfie-uri și fotografii de grup pentru Instagram.

Ia energie din lume, nu din priză!
Trăiește-ți viața fără să-ți faci griji cu privire la durata de viață a bateriei. O baterie de 5.000 mAh îți oferă peste 2 zile de autonomie cu o singură încărcare2. Redă muzică în flux timp de până la 122 de ore. Redă videoclipuri în flux timp de până la 12 ore. Sau navighează pe web timp de până la 18 ore.

Spațiu de stocare incredibil pentru toate lucrurile tale
Cu 64 GB de stocare încorporată, ai spațiul perfect pentru fotografii, filme, melodii, aplicații și jocuri. În plus, poți oricând adăuga până la 1 TB suplimentar cu un card microSD.

Procesor mai rapid cu performanțe mai mari
Bucură-te de o performanță grafică cu 38% mai rapidă, cu un procesor octa-core personalizat și 4 GB de RAM, pentru performanțe mai rapide, fără a consuma bateria. Joacă jocuri, urmărește videoclipuri sau surprinde momente nocturne cu prietenii fără să-ți faci griji că performanța este redusă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T700 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 142 150 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 MPx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
