Motorola Moto G200 5G 8/128GB
Cod: 14172Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G200 5G 8/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Finețe maximă, saturație incredibilă
Bucură-te de culori perfect realiste pe ecranul Max Vision Full HD+ de 6,8 inci.

Imagine mai clară
Cu o sensibilitate sporită la lumină, puteți captura imagini indiferent de locație și condiții cu ajutorul camerei de ultra-înaltă rezoluție de 108MP. Tehnologia Ultra Pixel combină 9 pixeli într-unul singur, făcând fiecare fotografie incredibil de clară și precisă, chiar și în condiții de lumină slabă.

O experiență captivantă cu sunet wireless
Pregătește-te pentru experiența de ascultare supremă cu sunet Dolby Atmos captivant și conectivitate wireless cu Qualcomm Snapdragon Sound. Experimentează un sunet bogat și clar cu sunetul Dolby Atmos 3D. Adaugă muzică de înaltă rezoluție, divertisment de neegalat, apeluri vocale extrem de clare și o conexiune puternică, fără întreruperi, cu Qualcomm Snapdragon Sound.

Folosește-ți la maximum potențialul
Viteza și performanța de nivel înalt merg mână în mână cu platforma mobilă incredibil de rapidă Qualcomm Snapdragon 888 + 5G1.
Finețe maximă, saturație incredibilă
Bucură-te de culori perfect realiste pe ecranul Max Vision Full HD+ de 6,8 inci.

Imagine mai clară
Cu o sensibilitate sporită la lumină, puteți captura imagini indiferent de locație și condiții cu ajutorul camerei de ultra-înaltă rezoluție de 108MP. Tehnologia Ultra Pixel combină 9 pixeli într-unul singur, făcând fiecare fotografie incredibil de clară și precisă, chiar și în condiții de lumină slabă.

O experiență captivantă cu sunet wireless
Pregătește-te pentru experiența de ascultare supremă cu sunet Dolby Atmos captivant și conectivitate wireless cu Qualcomm Snapdragon Sound. Experimentează un sunet bogat și clar cu sunetul Dolby Atmos 3D. Adaugă muzică de înaltă rezoluție, divertisment de neegalat, apeluri vocale extrem de clare și o conexiune puternică, fără întreruperi, cu Qualcomm Snapdragon Sound.

Folosește-ți la maximum potențialul
Viteza și performanța de nivel înalt merg mână în mână cu platforma mobilă incredibil de rapidă Qualcomm Snapdragon 888 + 5G1.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 202 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888+ 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 737 599 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
