Motorola Moto G22
Cod: 13954Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G22
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Design elegant, stilat
Bucură-te de un design subțire cu finisaje premium, fabricat din materiale durabile. Dă viață jocurilor, filmelor și apelurilor video pe ecranul Max Vision ultra-lat, fluid, de 6,5" cu o rată de reîmprospătare de 90Hz.

Sistem de camere quad de 50MP
Realizați fotografii mai clare în lumină slabă, fotografii cu unghi ultra-larg, portrete cu aspect profesional și prim-planuri incredibil de detaliate.

Durată de viață incredibilă a bateriei
Mergi mai departe cu o baterie de lungă durată de 5000 mAh și uită de grijile legate de alimentare.

Sub controlul Android 12
Realizați mai multe cu mai mult control și o interfață utilizator complet reproiectată.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 185 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Helio G37 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 118448 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
