Motorola Moto G23 8/128GB
Cod: 14092Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G23 8/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Imagine perfectă cu sunet stereo
Ascultă sunetul complet și clar al Dolby Atmos prin intermediul unor difuzoare stereo puternice sau al căștilor tale preferate. Sau, îl poți asculta și prin difuzoare Bluetooth. În plus, urmărește emisiunile și filmele tale preferate pe ecranul HD+ de 6,5 inci.

Funcții avansate ale camerei
Funcțiile creative ale camerei transformă instantaneele obișnuite în imagini atrăgătoare, chiar și în lumină slabă. Sistemul de cameră de 50MP focalizează rapid, astfel încât să puteți captura rapid portrete impresionante și fotografii macro detaliate.

Nopți senine
Fotografiați în lumină slabă cu mai multe detalii. Fotografiile nocturne vor fi mult mai clare prin combinarea mai multor fotografii realizate la expuneri diferite.

Extinde-ți orizonturile
Încape de 4 ori mai mult în cadru decât un obiectiv standard, iar obiectivul cu unghi ultra-larg de 125° vă extinde câmpul fotografic.

Îmbunătățiri pentru selfie-uri
Cu camera frontală de 16MP, vei obține selfie-uri gata de fotografiere în cel mai scurt timp. Surprinde momente magice din orice unghi.

Încărcarea bateriei cu viteza fulgerului
Tehnologia TurboPower îți oferă ore întregi de alimentare în câteva minute. Bateria de mare capacitate îți permite să redai muzică mai mult timp, să faci chat video până târziu în noapte, să urmărești seriale întregi în continuu sau să faci mai mult din ceea ce îți dorești.

Partajează sau plătește cu o singură atingere
Țineți telefonul lângă un terminal NFC și bucurați-vă de plăți rapide și sigure în magazin. NFC vă permite, de asemenea, să partajați wireless conținut precum contacte, imagini sau videoclipuri.

Nu te teme de vânt, de ploaie
Telefonul dumneavoastră este rezistent la apă și este protejat împotriva scurgerilor și stropilor accidentali.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 184 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 |
| AnTuTu benchmark: | 217 650 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
