Motorola Moto G30 4/128GB
Cod: 14189Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G30 4/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Perspectivă prin ochi noi
O rată de reîmprospătare mai mare face diferența dintre un ecran excelent și unul care este doar acceptabil. Moto g30 are o rată de reîmprospătare de 90Hz, ceea ce face ca navigarea și jocurile să fie o experiență mai fluidă. Tot ce iubești prinde viață pe ecranul HD+ Ultrawide de 6,5".

Lumină slabă? Nicio problemă.
Senzorul de rezoluție ultra-înaltă de 64MP, tehnologia Quad Pixel și modul Noapte funcționează perfect împreună pentru a asigura că fotografiile tale sunt perfecte, chiar și în condiții de iluminare mai puțin ideale.

Explorează fiecare colț
Apropiați-vă de până la 4x cu camera Macro Vision și surprindeți detalii pe care un obiectiv standard le-ar rata. Cu zoom-ul suprem, fotografiile cu animale sălbatice, chiar și cele mai mici detalii, vor fi surprinse pentru totdeauna.

Spațiu pentru toate nevoile tale
Nu vă mai faceți griji pentru spațiul de stocare. Cu cei 128 GB de stocare încorporată, aveți suficient spațiu pentru fotografii, filme, melodii, aplicații și jocuri. În plus, puteți oricând adăuga până la 512 GB cu un card microSD.

Baterie mai mult de 2 zile
Grijile legate de baterie vor fi de domeniul trecutului, cu o capacitate de 5000 mAh care vă va rezista mai mult de 2 zile cu o singură încărcare. Redați muzică timp de 159 de ore, redați videoclipuri timp de 18 ore sau navigați pe web timp de 16 ore. Încărcarea este floare la ureche cu tehnologia TurboPower 20. Obțineți până la 12 ore de autonomie în doar 20 de minute.

Se potrivește cu viteza de care ai nevoie
Procesorul Qualcomm Snapdragon 662 octa-core de 2.0 GHz oferă performanțe mai rapide, astfel încât să puteți edita conținut fără efort, să îl partajați rapid și să vă bucurați de fiecare joc și videoclip cu o grafică fluidă, cu detalii uimitoare. În plus, cu memorie RAM amplă, puteți comuta fără probleme între aplicații, fără a pierde nimic.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 170 968 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
