Motorola Moto G31 4/64GB
Cod: 14190Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G31 4/64GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj de sus
Filmele, videoclipurile și jocurile tale preferate în culori vii și clare, cu ecranul OLED Full HD+ de 6,4" te vor captiva până la ultima suflare.

Sistem cu trei camere
Surprinde fotografii clare și clare în orice condiții de iluminare – de la momentele importante până la cele mai mici detalii, cu camera foto de ultimă generație de 50MP.

Performanță ultra-reactivă
Joacă-ți jocurile preferate, redă videoclipuri în flux, fă fotografii și discută cu prietenii fără nicio întrerupere a hardware-ului. Acum nu va trebui să aștepți nimic.

Baterie de 36 de ore
Bucură-te de viață fără pauze inutile de reîncărcare datorită bateriei de 5000mAh, care îți oferă până la 36 de ore de divertisment continuu.

Totul într-un singur loc
Cu o capacitate de stocare de 64 GB, veți avea întotdeauna suficient spațiu pentru fotografii, filme, melodii, aplicații și jocuri. În plus, puteți extinde spațiul de stocare cu până la 1 TB cu un card microSD.

Design impresionant, hidrofug
Designul rotunjit este plăcut la atingere și la atingere, protejând telefonul împotriva scurgerilor și stropilor.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 181 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 200 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
