Motorola Moto G32
Cod: 14061Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G32
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
O nouă dimensiune a sunetului
Ascultă-ți artiștii preferați prin intermediul a două difuzoare stereo mari și bucură-te de bas îmbunătățit, voci mai clare și înalte mai pure. Și cufundă-te în sunetul surround Dolby Atmos.

Camera îți va inspira creativitatea
Fii pregătit să surprinzi fotografia perfectă oricând, zi sau noapte, cu un sistem de camere de 50MP. Tehnologia Quad Pixel îmbunătățește claritatea fotografiilor în condiții de lumină slabă, în timp ce modul Ultra-res îmbunătățește fotografiile realizate în aer liber cu o claritate incredibilă a detaliilor.

Fotografii perfecte
Surprinde imagini uimitoare în orice condiții cu un sistem de camere de 50MP. Tehnologia Quad Pixel combină patru pixeli într-unul singur pentru o sensibilitate și mai bună în condiții de lumină slabă.

O reprezentație care pur și simplu nu se va termina
Rămâi în joc și mai mult timp cu o baterie de 5.000 mAh - apoi încarc-o rapid cu tehnologia de încărcare TurboPower 30.

Răcor sub capotă
Indiferent dacă te joci, transmiți în timp real sau faci fotografii, telefonul tău nu se va încălzi la fel de mult datorită procesorului octa-core Snapdragon 680 cu consum redus de energie și a celor până la 6 GB de RAM.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 184 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 249 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Frekvence displeje: | 90 Hz |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | NE |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx hlavní + 8 Mpx ultraširoký + 2 Mpx macro |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
