Motorola Moto G41 6/128GB
Cod: 14191Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G41 6/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Senzor de 48 Mpx cu OIS
Surprinde fotografii extrem de clare și fără estompare cu OIS (stabilizare optică a imaginii). În plus, tehnologia Quad Pixel asigură imagini cu adevărat vibrante.

Unghi de vizualizare ultra-larg și senzor de adâncime
Surprindeți fotografii mai mari cu obiectivul ultra-wide de 118°. Folosiți senzorul de adâncime pentru a crea un efect de fundal neclar cu aspect profesional pentru portrete.

Obiective macro
Apropiați-vă de subiect și scoateți în evidență chiar și cele mai mici detalii.

Selfie cu rezoluție
Selfie-uri mai bune zi și noapte în orice circumstanțe.

Durată lungă de viață, stres minim
Lucrează și joacă-te fără să-ți faci griji cu privire la durata de viață a bateriei. Până la 36 de ore cu o singură încărcare cu o baterie de 5000 mAh. Și apoi? 50% din capacitatea bateriei în doar 30 de minute cu încărcarea TurboPower.

Senzor tactil lateral pentru acces facil
Deblochează-ți telefonul cu o glisare a degetului, fără a fi nevoie de o parolă. Deschide meniul rapid cu o atingere dublă.

Fin și fiabil
Urmărește cum telefonul tău răspunde instantaneu la fiecare atingere, atingere și glisare. Indiferent dacă transmiți în flux, te joci, discuți sau faci fotografii, te poți baza întotdeauna pe performanța rapidă a procesorului octa-core HyperEngine.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 178 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 200 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
