Motorola Moto G42 6/128GB
Cod: 14057Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G42 6/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
O experiență ca în film
Ecranul OLED ultrawide de 6,4" al telefonului oferă imagini bogate și captivante. Veți vedea nuanțe de negru mai profunde și culori vibrante care îndeplinesc cerințele de precizie ale proiecției cinematografice digitale.

Pentru instantanee de tip jurnal
Faceți fotografii clare în orice lumină cu un sistem de cameră triplă de 50MP. Fotografii cu unghi ultra-larg, prim-planuri, zi sau noapte - camera dvs. este întotdeauna gata să surprindă fotografia perfectă. Iar cu tehnologia Night Sight și Quad Pixel, chiar și fotografiile în lumină slabă arată uimitor.

O nouă dimensiune a sunetului
Ascultă-ți artiștii preferați prin intermediul unor difuzoare stereo duale sau al căștilor și bucură-te de un bas îmbunătățit, voci mai clare și înalte mai clare, toate oferite de sunetul surround Dolby Atmos.

Viața în mișcare
Oriunde te-ai afla, bucură-te de jocuri și streaming mai fluide, funcții avansate ale camerei și performanțe mai rapide datorită procesorului Snapdragon 680 cu peste 20% mai rapid și celor 6 GB de RAM.

Nu te teme de vânt, de ploaie
Telefonul dumneavoastră este rezistent la apă și este protejat împotriva scurgerilor și stropilor accidentali.

Uită de încărcare
Distrează-te mai mult timp cu o baterie puternică de 5.000 mAh. Tehnologia de încărcare TurboPower 183 îți oferă ore întregi de funcționare în câteva minute.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 175 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 249 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx široký + 8 Mpx ultraširoký + 2 Mpx makro |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
