Motorola Moto G50 5G 4/64GB
Cod: 14205Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G50 5G 4/64GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Viteze incredibile de 5G
Următoarea generație de viteze 5G nu costă o avere. Acum poți descărca filme în câteva secunde, juca jocuri online palpitante și viziona videoclipuri pe YouTube fără latențe enervante.

Experimentați o priveliște mai bună
Cu o rată de reîmprospătare de 90Hz pe moto g 50, există mult mai puțină întârziere pentru o vizualizare mai fluidă și o experiență de joc mult mai fluidă. Dați viață jocurilor, filmelor și conversațiilor video pe uimitorul ecran Max Vision HD+ de 6,5 inci.

Durata de viață a bateriei de peste 2 zile
Bucură-te de un weekend întreg cu o singură încărcare, datorită bateriei de 5.000 mAh. Lucrează și joacă-te după poftă, fără să-ți faci griji cu privire la durata de viață a bateriei.

Echipament pentru fiecare moment prețios
Surprindeți imagini mai clare și mai luminoase, portrete cu aspect profesional și prim-planuri incredibil de detaliate cu sistemul cu trei camere.

Pășește în detalii vii
Cu un senzor de 48 MP, tehnologie Quad Pixel și mod de vedere nocturnă, fotografiile tale vor arăta grozav.

Explorează lumea de aproape
Cu obiectivul Macro Vision, puteți mări imaginea de 2,5x pentru fotografii din natură sau detalii în miniatură.

Concentrați-vă
Cu senzorul de adâncime, fotografiile tale de zi cu zi se vor transforma în portrete cu aspect profesional.

Lucrează cu viteza fulgerului
Editează cu ușurință fotografii, partajează rapid conținut și bucură-te de jocuri cu grafică incredibil de rapidă datorită procesorului Qualcomm Snapdragon. Cu 64 GB de memorie încorporată, ai suficient spațiu pentru fotografii, filme, melodii, aplicații și jocuri. Și poți oricând adăuga până la 1 TB în plus cu un card microSD.

Securitate la nivel profesional
Protejați-vă datele împotriva programelor malware, phishing-ului și a altor amenințări cu ThinkShield pentru dispozitive mobile. Securitatea completă a hardware-ului și software-ului asigură o mai bună protejare a datelor dumneavoastră.

Exact așa cum vrei tu
Cu My UX, telefonul tău funcționează așa cum îți dorești. Controlează-l cu gesturi simple, personalizează-ți setările de divertisment și creează un aspect unic.

Plată prin avans
Pur și simplu țineți telefonul lângă un terminal NFC pentru a face achiziții rapide și sigure în magazin. De asemenea, partajați wireless conținut precum contacte, imagini și videoclipuri.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 192 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 480 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 278 800 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | P2i |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
