Motorola Moto G51 5G
Cod: 13955Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G51 5G
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Nu vei rata nimic.
Experimentați astăzi tehnologia wireless a viitorului cu performanța de ultimă generație a celui mai bun smartphone 5G. Creați, colaborați și faceți multitasking cu încredere datorită procesorului Qualcomm Snapdragon 480 Plus și păstrați-vă aplicațiile și informațiile pregătite în fundal pentru o experiență fără probleme.

O imagine magică din orice unghi
Fotografii clare și luminoase datorită sistemului de camere triplu de 50MP. Senzorii obiectivului se adaptează la orice unghi și lumină, asigurându-vă că obțineți fotografii perfecte.

Fără griji zi sau noapte
Suficientă putere până a doua zi cu o singură încărcare a bateriei de 5000mAh, cu garanția încărcării rapide.

Nu vă fie frică de vânt, de ploaie.
Telefonul tău este hidrofug și protejat împotriva scurgerilor accidentale sau a stropilor ușoare de apă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 208 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 480+ 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 381688 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
