Motorola Moto G52 4/128GB
Cod: 14192Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G52 4/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
6,6" Full HD+
Ecranul ultra-lat, cu detalii clare și rame înguste, asigură o experiență de vizualizare captivantă. În același timp, rata de reîmprospătare de 90Hz asigură o experiență fluidă și fără probleme.

O nouă dimensiune a sunetului
Ascultă-ți divertismentul preferat pe două difuzoare stereo și auzi un bas îmbunătățit, voci mai clare și o claritate sporită la volume mai mari. Și cufundă-te în sunetul multidimensional al sistemului audio Dolby Atmos.

Fă ca momentul să arate cât mai bine
Surprindeți fotografii clare în orice lumină cu sistemul de camere triplu de 50MP. Ultra-wide, prim-plan, zi sau noapte - camera dvs. este gata să fotografiați (și să înregistrați) oricând. Iar cu tehnologia Night Vision și Quad Pixel, fotografiile în lumină slabă arată în continuare vii.

Viața în mișcare
Oriunde te-ai afla, bucură-te de jocuri și streaming mai fluide, împreună cu capacități avansate ale camerei, cu un chipset cu 25% mai rapid în procesorul Qualcomm Snapdragon 680.

Lasă în urmă grijile legate de energie
Lucrează mai mult timp cu o baterie puternică de 5000 mAh, apoi reîncarcă-o rapid cu încărcarea TurboPower 30. Obține ore întregi de autonomie a bateriei în doar câteva minute de încărcare și revine la ceea ce contează mai repede.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 169 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 256 833 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
