Motorola Moto G54 5G Power Edition 12GB/256GB
Cod: 16196Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G54 5G Power Edition 12GB/256GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj excelent cu 120Hz
Ecranul LCD FHD de 6,5" cu o rată de reîmprospătare de 120Hz asigură o afișare fluidă și clară a conținutului preferat. Cu suport HDR10+ și culori pe 10 biți, luminozitate de până la 1200 niți, acest ecran vă va cufunda într-o lume cu o calitate vizuală incredibilă. Cu Motorola Moto G54 5G Power, veți avea întotdeauna un ecran de top în mâini.

Cameră de 50MP cu OIS pentru fotografii excelente
Motorola Moto G54 5G Power îți permite să surprinzi fotografii incredibil de clare și detaliate datorită camerei sale de 50MP cu stabilizare optică a imaginii (OIS). Fotografiile tale vor arăta profesional și vei putea surprinde fiecare moment important cu luminozitate și claritate maxime.

Performanță incredibilă într-un corp ușor
Motorola Moto G54 5G Power oferă o combinație imbatabilă de putere și greutate. Cu un procesor Mediatek Dimensity 7020 captivant (cu un scor Antutu de 397k) și suport 5G cu eSIM, acest telefon vă permite să vă bucurați de chat, navigare web și jocuri rapide și fluide, toate acestea într-o greutate de doar 196g.

Baterie mare pentru utilizare fără griji
Cu o baterie de 6000mAh, nu trebuie să vă faceți griji că veți rămâne fără baterie în timpul zilei. Motorola Moto G54 5G Power vă va oferi suficientă putere pentru a utiliza pe deplin toate funcțiile sale, chiar și în cazul utilizării intensive.

Mult spațiu pentru fotografiile tale
Cu 12 GB de RAM și 256 GB de stocare (extensibilă până la 1 TB cu un card microSD), nu trebuie să vă faceți griji cu privire la spațiul limitat pentru fișiere, aplicații și fișiere media. Bucurați-vă de multitasking complex și stocați tot ce aveți nevoie direct pe telefon.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 196 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 7020 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 455 400 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP54 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 1080p@30fps |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
