Motorola Moto G60
Cod: 13953Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G60
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran ultra-lat. Rată de reîmprospătare ultra-rapidă.
Filmele, jocurile și fotografiile tale prind viață cu culorile vii și realiste ale ecranului Max Vision de 6,8" cu rezoluție FHD+ și tehnologie HDR10. Cu o rată de reîmprospătare de 120Hz, de două ori mai rapidă decât la alte smartphone-uri, latența este de domeniul trecutului.

Fiecare moment. Superb surprins.
Cu moto g60, beneficiezi de un sistem fotografic de ultimă generație. Senzorul de 108MP folosește pixeli de 9 ori mai mari cu tehnologia Ultra Pixel, oferind o sensibilitate la lumină de 9 ori mai mare și creând fotografii la o rezoluție înaltă fără precedent.

Apasă accelerația.
Procesorul Qualcomm Snapdragon 732G și cei 6 GB de RAM oferă viteza de care ai nevoie. Grafica este redată incredibil de rapid, iar fotografiile și videoclipurile sunt mai clare și mai expresive.

Energie pentru zile întregi. Încărcare în câteva minute
Bucură-te de libertatea utilizării timp de mai multe zile cu o singură încărcare, datorită bateriei masive de 6.000 mAh. În plus, îți poți încărca rapid telefonul cu tehnologia TurboPower 20.7.

Un loc pentru orice
Cu 128 GB de stocare încorporată4, aveți suficient spațiu pentru fotografii, filme, melodii, aplicații și jocuri. Puteți extinde oricând spațiul de stocare cu până la 1 TB utilizând un card microSD.

Design inteligent și elegant
Designul telefonului Moto G60 este cu adevărat sofisticat, cu caracteristici precum capacele fumurii pentru camera spate și ramele ultra-subțiri. În plus, finisajul hidrofug protejează telefonul de stropi și scurgeri.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 225 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 732G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 301000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
