Motorola Moto G60s 4/128GB
Cod: 14193Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G60s 4/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Incredibil de vioi. Extrem de lin.
Fii uimit de ecranul imens Max Vision FHD+ de 6,8".

Patru camere. Una pentru fiecare moment.
Senzorul de rezoluție ultra-înaltă de 64MP oferă o claritate și o precizie a culorilor de neegalat. Tehnologia Quad Pixel asigură că fiecare fotografie este clară și precisă. Obiectivul cu unghi ultra-larg de 118° surprinde tot ce pot vedea ochii tăi. Aceasta înseamnă că poți încadra de 4 ori mai mult în vizor decât un obiectiv standard de 78°. Camera Macro Vision te apropie de subiect cu până la 4 cm, permițându-ți să surprinzi frumusețea naturii sau să faci prim-planuri. Senzorul de adâncime a câmpului estompează automat fundalul pentru a transforma portretele în fotografii cu aspect profesional.

Îndrăznește și bucură-te de joc la maximum
Cufundă-te într-un joc incredibil de fluid cu procesorul MediaTek Helio G953 îmbunătățit. În plus, bucură-te de performanțe excepționale atunci când vizionezi filme în flux, discuți cu prietenii sau faci fotografii.

Cea mai rapidă încărcare TurboPower de până acum
Sunt multe de făcut. Cu încărcarea TurboPower 50, beneficiezi de 12 ore de autonomie a bateriei în 12 minute, iar bateria imensă de 5.000 mAh garantează că telefonul tău va rezista cu ușurință mai mult de o zi și jumătate.

Conceput pentru viață
Cu designul său curbat uimitor, moto g60s este atât frumos la privit, cât și la atingere. În plus, este rezistent la apă, așa că nu va fi deteriorat de pete.

Un loc pentru orice
Cu cei 128 GB de spațiu de stocare încorporat, nu veți rămâne niciodată fără spațiu pentru fotografii, filme, melodii, aplicații sau jocuri. În plus, puteți oricând adăuga până la 1 TB suplimentar cu un card microSD.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 212 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G95 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 320 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 50 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
