Motorola Moto G71 5G 6/128GB
Cod: 14196Descriere detaliată a produsului
Motorola Moto G71 5G 6/128GB
- Acesta este un Motorola second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Curbe frumoase
Telefonul rezistent la apă arată la fel de bine pe cât este și la atingere – culorile cool și colțurile rotunjite elegante sunt rezultatul unui design atent.

Beneficii viitoare astăzi
Cu viteze 5G, poți descărca emisiunile preferate în câteva secunde și poți reda videoclipuri în flux practic fără întârziere. Navighează pe rețelele sociale, fă selfie-uri, încarcă fotografii și multe altele cu procesorul Qualcomm Snapdragon 695 de generație următoare și cei 6 GB de RAM.

Imagini clare în orice circumstanțe
Sistemul de camere de 50MP este pregătit să surprindă subiectul cât mai bine posibil și în orice circumstanțe, de la unghi larg la macro, de la lumină slabă la lumină puternică.

Telefonul tău, lumea ta
Controlează-ți telefonul cu My UX folosind gesturi simple, personalizează-ți setările de divertisment și creează un aspect unic.

Încărcare rapidă din mers
Autonomie lungă a bateriei cu doar câteva minute de încărcare. Până la 30 de ore de autonomie totală a telefonului atunci când este complet încărcat de la bateria sa de 5000 mAh.

Spațiu suficient pentru tot ce ai nevoie
Cu o capacitate de stocare integrată de 128 GB, ai suficient spațiu pentru fotografii, filme, melodii, aplicații și jocuri.

Mai aproape de muzica ta preferată
Pune-ți căștile și bucură-te de un sunet clar cu Dolby Atmos 3D.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Motorola Moto |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 179 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 394 733 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
